TUZ Ubezpieczenia sponsorem Aluron CMC Warty Zawiercie! 

Firma TUZ Ubezpieczenia została sponsorem siatkarskiego klubu Aluron CMC Warta Zawiercie na sezon 2024/2025. Logo firmy pojawi się między innymi na banerach i ściance Jurajskich Rycerzy.

Początki klubowej siatkówki w Zawierciu sięgają 1957 roku.  Drużyna ma na koncie brązowy medal PlusLigi, występowała też w siatkarskiej lidze mistrzów. Obecnie jest na trzecim miejscu w tabeli, wyprzedzając wiele utytułowanych marek siatkarskich. Jej zawodnicy – Karol Butryn i Miguel Tavares Rodrigues należą do czołowych siatkarzy ligi. Drużyna rozgrywa mecze w Hali OSiR II, przy ul. Blanowskej 40 w Zawierciu.

Naszym celem jako sponsora jest wspieranie lokalnej społeczności i zaangażowanie w rozwój sportowy regionu. Prywatnie jestem pasjonatem sportu od zawsze, a siatkówka, także ze względu na wspaniałą rodzinną atmosferę podczas meczów, ma szczególne miejsce w moim sercu. Dlatego z ogromną radością podejmujemy współpracę z Aluron CMC Wartą Zawiercie, wspierając ich drogę do sukcesu. Jesteśmy pewni, że nasze zaangażowanie przyczyni się do jeszcze większego rozwoju klubu i osiągania najwyższych celów sportowych – mówi Dawid Piasecki, Członek Zarządu TUZ Ubezpieczenia.

– Serdecznie witamy firmę TUZ Ubezpieczenia jako nowego partnera i sponsora naszego klubu. Cieszymy się, że TUZ wspiera lokalny sport i wybrał nasz klub. Z pewnością przyczyni się to do osiągnięcia kolejnych sukcesów przez Aluron CMC Wartę Zawiercie – dodaje Kryspin Baran, Prezes Aluron CMC Warty Zawiercie.

TUZ Ubezpieczenia to w 100% polskie towarzystwo ubezpieczeniowe, założone w 2003 r., które ma w swojej ofercie zarówno ubezpieczenia komunikacyjne, jak i majątkowe, zarówno produkty dla indywidualnych konsumentów, a także dla firm. Zatrudnia ponad 400 pracowników oraz współpracuje z siecią ponad 2000 multiagentów ubezpieczeniowych i 300 zakładami naprawczymi. Flagowy produkt TUZ – Bezpieczny Dom – ubezpieczenie domów i mieszkań został w 2021 roku laureatem prestiżowego godła TERAZ POLSKA.  Informacje o firmie dostępne są na oficjalnej stronie internetowej www.tuzubezpieczenia.pl

Klub Siatkarski Aluron CMC Warta Zawiercie sięga korzeniami roku 1957. Przez lata, klub przechodził różne etapy rozwoju, zdobywając sukcesy zarówno w kategorii seniorskiej, jak i wśród młodzieży. Po okresie nieobecności w zawodowej siatkówce, powrócił w 2011 roku pod nazwą Klub Sportowy Aluron Warta Zawiercie, osiągając historyczny awans do PlusLigi po udanym sezonie 2016/2017. W sezonie 2020/2021 awansował do Final Four Pucharu Polski, zdobywając drugi brązowy medal PlusLigi. Pomimo problemów zdrowotnych w sezonie 2022/2023, zespół osiągnął najwyższe miejsce w historii, zajmując pozycję wicelidera tabeli w fazie zasadniczej PlusLigi. Aluron CMC Warta Zawiercie to klub zbudowany na ciężkiej pracy, determinacji i zdolności do pokonywania trudności w walce o najwyższe cele w polskiej siatkówce. https://www.aluroncmc.pl