Cofidis Polska zagra z Moto Orkiestrą

Cofidis Polska dołączył do grona partnerów 19. Finału warszawskiej Moto Orkiestry! Tym samym firma będzie wspierać ogólnopolski 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Bemowie, w ostatnią niedzielę stycznia na wszystkich chętnych będzie czekać szereg atrakcji, w tym m.in. symulator VR 5D jazdy samochodem od Cofidis Polska.

Tegoroczny – 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma na celu uświadomić nam, jak poważnym problemem jest sepsa. Pieniądze zebrane w ramach tegorocznego Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, pozwalającego szybko zidentyfikować bakterie, które odpowiadają za jej rozwój.

W ramach wsparcia WOŚP już po raz 19. na warszawskim Bemowie zagra również Moto Orkiestra, za którą stoją Automobilklub Polski, Urząd Dzielnicy Bemowo oraz partnerzy. W tym roku do tego grona dołączył Cofidis Polska.

Organizatorzy zapraszają 29 stycznia w godz. 12:00 – 18:00 na Autodrom Bemowo, gdzie na odwiedzających będzie czekać szereg moto – i nie tylko – atrakcji dla dorosłych i dzieci. Do dyspozycji będzie część zewnętrzna i wewnętrzna, w których znajdą się m.in. kącik dla dzieci, laboratorium z możliwością uczestnictwa w ciekawych eksperymentach, strefa gastronomiczna, scena główna oraz stoiska partnerów, wśród których będzie również obecny Cofidis Polska.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fenomenalna inicjatywa, którą jako Cofidis Polska chcemy wspierać. Wiem, że to nie tylko zbiórka funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu ratującego życie, ale też okazja do szerzenia świadomości na temat dbałości o zdrowie. Bardzo cieszę się, że możemy mieć swój udział w tak szlachetnej akcji i być partnerem Moto Orkiestry – podkreśla Nuno de Oliveira, dyrektor generalny Cofidis Polska.

Zespół Cofidis, jako partner Moto Orkiestry, przygotował stoisko, na którym będzie możliwość przetestowania swoich umiejętności w symulatorze jazdy samochodem oraz refleksometrze. Oba urządzenia mają za zadanie podnieść świadomość kierowców, wskazać jak istotną rolę odgrywa szybkość reakcji i uświadomić szereg konsekwencji opóźnień w reagowaniu na warunki na drodze. Ponadto Cofidis Polska w ramach prowadzonej polityki środowiskowej #LikeMyPlanet przygotował dla odwiedzających sadzonki łąki kwietnej dla pszczół oraz niezapominajek. Program ten ma na celu  uświadomić, że każda inicjatywa podejmowana na rzecz ochrony klimatu ma znaczenie w walce o lepsze jutro naszej planety.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Warszawy, naszych sympatyków, przyjaciół i wszystkich wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do odwiedzenia naszego stanowiska w niedzielę – 29 stycznia, na terenie Automobilklubu Polskiego. Symulator jazdy samochodem i refleksometr, z których będzie można skorzystać, pokażą nam w bezpiecznych warunkach, jak rodzimy sobie z trudnymi sytuacjami, jaki jest czas reakcji i nad czym warto popracować, by podnieść bezpieczeństwo na polskich drogach. Odpowiedzialność to jedna z naszych podstawowych wartości w firmie. Dlatego też czujemy się zobowiązani by przy każdej nadarzającej się okazji edukować i przestrzegać kierowców – mówi Anita Makowska, dyrektor marketingu w Cofidis Polska.

Więcej na ten temat przeczytasz w Biurze Prasowym Cofidis Polska.

313 Replies to “Cofidis Polska zagra z Moto Orkiestrą

  1. I think this post makes sense and really helps me, so far I’m still confused, after reading the posts on this website I understand.

  2. That’s good, but I still don’t understand the purpose of this page posting, no or what and where do they get material like this.

  3. I think the content you share is interesting, but for me there is still something missing, because the things discussed above are not important to talk about today.

  4. That’s good, but I still don’t understand the purpose of this page posting, no or what and where do they get material like this.

  5. I think the content you share is interesting, but for me there is still something missing, because the things discussed above are not important to talk about today.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.