Współpraca Nieruchomosci-online.pl i ANG Spółdzielni

Utrzymanie balansu między spełnieniem marzeń o własnych czterech kątach a zachowaniem w ryzach finansów osobistych. Z takim założeniem powstają Odpowiedzialny kalkulator zdolności kredytowej i Poradnik kredytowy we współpracy portalu ogłoszeniowego Nieruchomosci-online.pl z ekspertami finansowymi ANG.

Duże metraże, dogodne lokalizacje, działki z pięknym widokiem – kuszą nas publikowane w Internecie ogłoszenia dotyczące różnego rodzaju nieruchomości. Ewentualny zakup powinien być jednak sfinansowany w optymalny sposób, aby proces nie obciążał w zbyt dużym stopniu rodzinnego budżetu. 

Zakup nieruchomości to dla wielu decyzja na całe życie, która niesie za sobą poważne konsekwencje finansowe. Naszym celem jest prowadzenie portalu ogłoszeniowego najlepiej odpowiadającego na potrzeby klientów. Oprócz tego chcemy uczestniczyć w kreowaniu standardów w zakresie odpowiedzialności i bezpieczeństwa finansowego osób planujących taką transakcję. Dlatego w temacie finansów chcemy pracować z ludźmi, którzy mają podobne wartości do nas, biorą odpowiedzialność za swoją pracę i którzy są zaangażowani w to, co robią” – tak decyzję o przystąpieniu do współpracy z ANG Spółdzielnią tłumaczy Michał Kurczycki, dyrektor zarządzający portalu Nieruchomosci-online.pl.

W przypadku zdolności kredytowej istnieje spora różnica pomiędzy kwotą, którą bank jest w stanie pożyczyć, a kwotą, która będzie bezpieczna i nie nadwyręży budżetu domowego. Dlatego tak ważny jest wybór najlepszego rozwiązania finansowego.

Zakładaliśmy ANG Spółdzielnię w przeświadczeniu o służebnej wobec klienta roli pośrednika finansowego. Przez lata działalności współpracowaliśmy z naszymi klientami w sposób etyczny i odpowiedzialny, aby zasłużyć na ich zaufanie. Najlepszym docenieniem tych starań są liczne dalsze rekomendacje. Nawiązanie współpracy z portalem Nieruchomosci-online.pl było więc dla nas jedną z łatwiejszych decyzji. Wyznajemy te same wartości, mamy podobne cele i misję. Wierzymy, że wspólnie uda nam się realizować wartościowe projekty i dostarczać społeczeństwu rzetelną, kompleksową wiedzę o nieruchomościach, sposobach na ich finansowanie i zarządzanie domowymi budżetami” – podkreśla Artur Nowak-Gocławski, Prezes Zarządu ANG Spółdzielni.

Z takim założeniem powstają Odpowiedzialny kalkulator zdolności kredytowej i Poradnik kredytowy, które w połączeniu z bezpłatną ekspercką konsultacją pozwolą dobrze przygotować się do decyzji o zakupie nieruchomości.

Świadomy wybór

Przy wykorzystaniu Odpowiedzialnego kalkulatora zdolności kredytowej poszukujący nieruchomości oszacuje wstępny poziom zaangażowania finansowego, na jaki może sobie pozwolić. Z pomocą przyjdą również lokalni eksperci finansowi z całej Polski zrzeszeni w ANG Spółdzielni, którzy wesprą w decyzji, jaka kwota dodatkowego zobowiązania w postaci raty kredytu jest bezpieczna dla rodziny i komfortowa w spłacaniu.

W ten sposób znacznie skróci się droga do zakupu nieruchomości – po kalkulacjach można przenieść się na listę z sugerowanymi ogłoszeniami w zakresie cenowym wyliczonym we wcześniejszych krokach. Mimo sugestii wybór dogodnej dla siebie nieruchomości w dalszym ciągu pozostaje wyłącznie w gestii poszukującego spośród wszystkich dostępnych na portalu ogłoszeń.

Zrozumiały kredyt

Niezależni eksperci ANG Spółdzielni wypracowali wiele bezpiecznych rozwiązań finansowania nieruchomości i są w stanie wyjaśnić wszystkie ważne kwestie, bez używania żargonu finansowego, dzięki czemu temat ten staje się nieco prostszy.

Poradnik kredytowy to zbiór artykułów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które ułatwią podjęcie decyzji o finansowaniu zakupu nieruchomości, co jest szczególnie ważne również w czasie kryzysu gospodarczego, spowodowanego pandemią.

– Cieszymy się, że możemy dzielić się treścią z dziedzin, w których dysponujemy wiedzą i doświadczeniem. Dostarczane przez nas teksty dotyczą szeroko rozumianych funduszy domowych, ale ze względu na charakter portalu, skupimy się na kwestiach związanych z finansowaniem nieruchomości. Poprosiliśmy naszych ekspertów, aby z perspektywy swojej współpracy z klientami wskazali tematy, które są dla kredytobiorców najbardziej problematyczne i na tej podstawie – po konsultacji z twórcami portalu – przygotowaliśmy przystępne poradniki. Zależy nam na tym, aby były napisane w sposób zrozumiały dla każdego. Pierwsze teksty są już dostępne na stronie: www.nieruchomosci-online.pl, a niektóre z nich dotarły do odbiorców za pośrednictwem newslettera naszego partnera – mówi Monika Dąbrowska, Marketing Manager ANG Spółdzielni. 

O Nieruchomosci-online.pl

Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert, w tym największą liczbę ogłoszeń domów i działek. Co miesiąc odwiedzany jest przez 4 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności. Portal ułatwia znalezienie idealnie dopasowanej nieruchomości dzięki dopracowanym ścieżkom użytkownika, zastosowaniu algorytmów prezentujących podobne oferty na każdym punkcie styku z marką oraz wprowadzonemu już w 2014 roku standardowi podnoszenia jakości ogłoszeń. Funkcjonuje od 2008 roku i konsekwentnie pozostaje niezależny od grup kapitałowych

O ANG Spółdzielni

ANG Spółdzielnia to profesjonalna organizacja pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, która posiada oddziały na terenie całej Polski. Z organizacją współpracuje ponad 900 ekspertów finansowych. Jej partnerami biznesowymi są wszystkie najważniejsze banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w kraju. Spółdzielnia powstała w roku 2010 jako alternatywne dla korporacji miejsce pracy dla doświadczonych ekspertów kredytowych i ubezpieczeniowych. Formuła spółdzielni gwarantuje członkom współwłasność i współdecydowanie o kierunkach działania Spółdzielni. ANG Spółdzielnia jest organizacją, która przywiązuje dużą wagę do tego, aby być firmą odpowiedzialną społecznie i rozwijającą się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jest sygnatariuszem Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży oraz posiada międzynarodowy certyfikat B Corp dla firm spełniających najwyższe standardy społeczne i środowiskowe, czyli najlepszych dla świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *